Головна » 2012 » Червень » 5 » Ділова жінка: якою вона має бути?
10:05
Ділова жінка: якою вона має бути?

Правило 1. В офісі завжди звертайтеся до людей по імені та по батькові. У сучасному офісі часом панує дуже неформальна атмосфера. Не дивно, що іноді в офісі не відчувається повага і добрі наміри по відношенню до клієнтів. Слід завжди звертатися до клієнта по імені та по батькові. На ім'я клієнта можна називати лише після того, як він про це сам попросить.
 
Правило 2. По телефону слід завжди представлятися по імені, по батькові та говорити прізвище, особливо, якщо ви телефонуєте людині в перший раз. Ви можете відчувати незручність спочатку, але тим самим ви допомагаєте людині на іншому кінці дроту встановити з вами контакт і налагодити спілкування.

Правило 3. Намагайтеся запам'ятовувати імена людей, особливо тих, кого вам представляють в процесі знайомства. Це досить непросто робити, особливо якщо за вечір вас представили декільком людям. Ім'я дуже важливо для кожної людини. Якщо ви зустріли перспективного клієнта, то в ході розмови повторіть його ім'я щонайменше три рази.

Правило 4. Фізичний контакт. У бізнесі дуже мало прийнятних способів фізичного контакту. Один з найпоширеніших - потиск руки. Потиск руки повинен бути не надто міцним, щоб не заподіяти біль співрозмовника, і не надто слабкий, що говорить про неповагу співрозмовника.

Правило 5. Посміхайтеся. На перший погляд, все просто, але в реальності посмішки в бізнесі зустрічаються нечасто. Коли ви посміхаєтеся, ви тим самим демонструєте свою природність і впевненість в собі, а також те, що з вами легко встановити зв'язки і ви щасливі.

Правило 6. Дивіться на співрозмовника. Перш ніж почати розмову, обов'язково подивіться співрозмовнику в очі і посміхніться. Коли ви заходите в кімнату переговорів, посміхніться і огляньте всіх сидячих в кімнаті.

Правило 7. Впевнено представляйте інших людей один одному. Багато хто не люблять представляти інших людей, бо не вміє робити це правильно. У бізнесі слід представляти нижчестоящих по положенню людей вищестоящим. При цьому спочатку вимовляється ім'я вищестоящого людини.

Як бачиш, нічого складного, але тобі все ж доведеться попрацювати над собою і перестати бути сором'язливою в суспільстві.

Переглядів: 662 | Додав: sova | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps