Головна » Статті » Різне

Гороскоп дитинки-Рибки

І знову я серцем з нею -
Дівчинкою днів, що пішли
Давньою радістю моєю.

Якщо світ підмісячний сам
Лише уві сні з'явився нам
Люди, як не вірить снам?

Як відомо, більшість дітей знаходять у капусті.  Або їх приносять лелеки.  Але тільки не Немовля-Рибу. Цей з'явився прямо з казки, спустившись на нашу грішну землю по місячному світлу.


            Якщо ви придивитеся до нього уважніше, то побачите, що він незвичайно схожий на маленького ельфа або фею з мрійливими чарівними очима. Що ж до крилець, то вони просто зламалися, поки він до вас добирався.

            Не зважаючи на ангельський вид вашого немовляти, характер у нього далеко не ангельський. Він завжди зуміє наполягти на своєму, хоч і супроводжуватиме свою рішучість спокусливими усмішками і наївним поглядом на подив прозорих очей. Якщо ви захочете уявити, на що перетворяться ваші діти через декілька років, раджу вам звернутися до книг "Пітер Пен" або "Аліса в країні чудес". І той, і інший персонаж найкращим чином відповідають вашим власним дітям, і не дивно, що саме ці твори часто стають їх настільними книгами, а персонажі - улюбленими героями.

             Більше всього на світі ці діти люблять казки; вони примушуватимуть вас грати в них все життя, якщо ви чогось хочете від них добитися. Іншим дітям досить пообіцяти як нагороду зайву порцію десерту або похід у цирк. Цьому ж треба влаштувати цирк, театр і королівський палац у власному будинку. Причому він не задовольниться, якщо ви тільки на словах погодитеся грати роль Королеви або Кота в чоботях. Ви повинні виглядати точно так, як і вищезазначені персонажі, іншими словами, надіти чоботи з ботфортами (якщо їх у вас немає, доведеться знайти) і причепити до поясу шпагу, або парик з короною і надіти плаття з шлейфом. Тільки тоді ваша дитина дозволить себе на що-небудь умовити.


           Коли Риби трохи підростуть, вам доведеться витратити силу-силенну часу, щоб привчити їх до порядку і певного розкладу (усі ці речі його таємні вороги).

           Саме Риби належать до тих нестерпних дітей, які вважають за краще спати вдень і грати ночами, хоча це заподіює оточуючим масу незручностей. Малюки-Риби здатні навіть переконати батьків, що читати, незважаючи на пізню годину, куди приємніше. Діти-Риби ростуть боязкими і невпевненими, вимагають масу уваги і турбот. Немало зусиль доведеться докласти, перш ніж вони усвідомлюють свої унікальні природні здібності.


          У школі у Риб буде багато неприємностей через те, що вони не засвоюють ті правила, яким інші діти підкоряються без всяких видимих зусиль.

           Зате хлопчики і Дівчатка-Риби незвичайно артистичні і музичні. Вони добре танцюють, малюють, люблять поезію і казки.


          Діти-Риби не підкоряються чужим правилам, а люблять встановлювати (для себе) свої власні. Якщо їм намагаються в цьому перешкодити, вони ударяються в сльози. Риби віддають перевагу суспільству дорослих над дитячими компаніями.


          Риб часто звинувачують в брехні. Але насправді це не брехня, а дуже багата уява, через яку вони часто розповідають небилиці. У таких випадках необхідно заохочувати дитину на створення віршів або казок, придумування мальованих картинок. Хтозна, може це з часом стане справою його життя.

          Риби дуже ніжні, чутливі і мало пристосовані для життя на цьому величезному і жорстокому світі. Тому від батьків буде потрібно багато терпіння, такту, мудрості і витримки, щоб навчити дитину співвідносити свої мрії і надії з суворою дійсністю. І якщо ви навчите її бути стійкою і хороброю і плисти проти течії, вона одного разу обдарує світ одним зі своїх дивовижних прозрінь.

Категорія: Різне | Додав: sova (08.02.2012)
Переглядів: 431 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps