Здоров'я людини і як його зберегти!

Здоров'я людини - безцінний дар природи, який дається йому в подарунок до першого дня народження.

Але цей же самий чоловік дивно влаштований: він не цінує того, що дається йому даром. Він безтурботно тринькає
здоров'я, що дісталося йому у спадок  і спохвачується лише тоді, коли нічим розплатитися за задоволення жити далі.

Тоді людина в розпачі ставить запитання: - Як повернути зникле здоров'я? - Як зберегти те здоров'я, яке ще залишилося? На щастя в більшості випадків це здійсненне завдання.

Хоча мудріше було б не впиратися в стіну, а передбачити біду і намагатися її не допустити, але на таке здатні не багато, так як у молодості безтурботно ставляться до природного здоров'я.

Страшно подумати, що в обмін на здоров'я людина набуває шкідливі звички: палить, п'є, переїдає, годинами лежить на дивані перед телевізором.

Адже з цього замкнутого кола є вихід і він для всіх один, і він універсальний : «Життя - це рух. Те, що не рухається, не працює, що не напружується - відмирає».

І якщо ми усвідомлюємо те, що здоров'я людині треба зберегти і постаратися знайти спосіб зберегти його на довгі роки, то по іншому поглянемо на свій спосіб життя і можливо захочемо його змінити.

По-перше, будемо більше рухатися, по-друге, думати, що ми їмо і що п'ємо, по - третє, позитивно будемо ставитися до навколишнього світу.

Можна багато перераховувати способів правильного життя, щоб зберегти здоров'я, але нічого не змінитися, якщо ми самі не схочемо бути такими.

Хвороба, на думку східних цілителів, зароджується в надрах розуму, а потім реалізується на матеріальному рівні. Важливо зберегти чистоту своїх думок і позитивний настрій на подальшу здорове життя.

На жаль , сьогодні людина повинна боротися за своє здоров'я. У зв'язку з тим, що ми порушили зв'язку з навколишнім світом, дуже гостро на нашій планеті встають екологічні проблеми, їжа не здатна наповнити організм людини всіма поживними речовинами, в ній багато шкідливих для здоров'я компонентів, тому ослаблення імунітету, народження хворих людей - закономірний результат руйнування навколишнього середовища.

Як зберегти здоров'я, красу та молодість.

Якщо людина хоче зберегти здоров'я , красу і молодість і у нього є можливість і бажання не вдаватися до медикаментозного лікування , то треба вивчити можливості природи , яка завжди готова прийти нам на допомогу.

Зберегти здоров'я можливо за рахунок знань про природу самої людини , пізнання східної філософії та виконання основних правил - вести здоровий спосіб життя , пити в достатній кількості воду, харчуватися здоровою їжею , жити в гармонії з навколишнім середовищем. Та й багато іншого , що допомагає нам зберегти молодість , красу і здоров'я.

Тема збереження здоров'я , краси та молодості в домашніх умовах настільки обширна і охоплює різноманітну сферу відкриттів і досягнень офіційної та неофіційної медицини, що питання як бути здоровим і як зберегти красу, залежить більшою мірою від бажання самої людини.

Давайте будемо знайомитися з різними напрямками збереження здоров'я і краси та відновлення їх у домашніх умовах.

Почнемо з найбільш яскравого представника цього напрямку компанії « ХуаШен» !

Здоров'я людини з « ХуаШен ».

Східна філософія міжнародної корпорації " ХуаШен " можна цілком назвати - домашнім лікарем 21 століття, так як вона пропонує абсолютно новий оздоровчий метод: можливість лікування шляхом накладення на тіло білизни з біофотонами.

Метод зручний в домашніх умовах, доступний, економічний ( білизну можна використовувати протягом 3- х років) , а найголовніше, безпечний для людини. Таким чином, продукція " ХуаШен " зберігає наше здоров'я на базі сучасних методів нанотехнологій.

Фахівці спільної китайсько - американської науково-дослідної групи корпорації « ХуаШен » зробили сенсаційне відкриття: біосировина традиційної китайської медицини містить природні речовини, які після переробки до супердрібних, вимірюваних в нанометрах частинок, мають незвичайні цілющими впливами на людину - біофотони! Біофотони як би «розмовляють і умовляють» самі органи і частини тіла згадати свої функції, в результаті - процес відновлення здоров'я відбувається набагато швидше.

Що найважливіше в продукції « ХуаШен » - вона придатна для будь-якої статі і віку:
- Матері і дружині, яка хоче, щоб у неї були здорові діти і чоловік;
- Батьку і чоловіку, який бажає мати здорову дружину і дітей;
- Хворому, який хоче одужати ;
- Здоровому, який не бажає хворіти  втрачати сили, молодість, красу;
- Молодому, який довго хоче залишатися молодим;
- Старому, який хоче продовжити свій вік.

Продукція « ХуаШен » створена на основі сучасної медичної теорії неконтактної терапії та відновлення здоров'я людини в домашніх умовах.

More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps